Renk seçin:


0216 383 9878

Sosyal Medyada Biz}

Projenizi gönderin
Firmamız iklimlendirme sistemlerinde Proje, Taahhüt ve Mühendislik hizmetleri vermektedir.. Projenizi gönderin size hemen geri dönüş sağlayalım
Projenizi göndermek için buraya tıklayınız

Otel iklimlendirme çözümleri

Otel iklimlendirme çözümleri

Projenizi Gönderin
Tüm iklimlendirme hizmetlerinde proje dosyalarınızı göndererek fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz.

proje2

İklimlendirme pazarı için önemli sektörlerden biri olan otellerde  sıcak su ihtiyacı, ısıtma, soğutma ve havalandırma gibi nedenlerle iklimlendirmeden otelin tüm alanlarında faydalanılmaktadır.

 

Otel iklimlendirme sistemlerinde genellikle müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurulsa da otel işletmecileri için enerji maliyetlerini en aza indirmek ilk hedef olarak görülebilmektedir. Otel odalarından genel mekânlara, otelin arka kısımlarında yönetici katlarına kadar birçok alanda kullanılan iklimlendirme sistemleri oteller için ciddi bir enerji maliyetine neden olmaktadır. Otel işletmecileri için enerji maliyetini düşürmenin hayati bir önem taşımasının yanı sıra kaliteli bir alanda kaliteli hizmet sunabilmekte elbette ki ön plandadır.

 

 

Oteller için kaliteli hava iklimlendirme sistemlerinde önem arz etmektedir. Otel işletmecileri ısıtma ve soğutma özelliklerinin yanı sıra iç hava kalitesi, süreklilik, güvenilirlik gibi konulara da dikkat etmektedir. Isıtma ve soğutma sistemindeki güvenilirlik iklimlendirme sistemlerinin ani hava değişikliklerine reaksiyon gösterme kabiliyeti otel işletmecileri için büyük önem arz etmektedir.

Bize ulaşın
Firmamız otel iklimlendirme çözümlerinde Taahhüt, proje, uygulama ve mühendislik hizmetleri vermektedir. 0216 383 9878 nolu telefonu arayarak bize ulaşabilirsiniz..
09 Kasım 2016
2.617 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN