Renk seçin:


0216 383 9878

Sosyal Medyada Biz}

Projenizi gönderin
Firmamız iklimlendirme sistemlerinde Proje, Taahhüt ve Mühendislik hizmetleri vermektedir.. Projenizi gönderin size hemen geri dönüş sağlayalım
Projenizi göndermek için buraya tıklayınız

Mekanik Tesisat

Mekanik Tesisat

Mekanik Tesisat Projelendirme ve Nühendislik, Müşavirlik Hizmetleri

Aktek DMR projelendirme ve mühendislik hizmetleri  olarak,İstanbul proje,Maltepe mekanik ve türkiyenin her yerinde  tesisat,hizmetleri proje uygulamaları konularında faaliyet gösteren bir firmadır.Hava limanları – Metro istasyonları – Oteller – Hastaneler – Fabrikalar – AVM’ler  – Endüstriyel Firmalar –  Yüksek yapılı binalar, Oteller, ,Stadyum gibi endüstriyel projeler ile özel villalar, aparmanlar ve  daireleri ve bir çok alanda Mekanik Tesisat, Isıtma, Havalandırma, Yangın Söndürme, Sıhhı Tesisat, Klima, ve Doğalgaz konularında faaliyet gösteren Proje, Teklif, Uygulama, Mühendislik ve Taahhüt firmasıdır.

Aktek DMR Faaliyet gösterdiği tüm hizmetlerinde İstanbul ve ankara başta olmak üzere tüm türkiyede mekanik tesisat hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Aktek DMR  Mühendislik, proje gurubu olarak geçmişte olduğu gibi bugün ve gelecekte de, en basitinden en karmaşık ve en zor  projelerdeki tesisat problemlerine  içerisinde bulunduğumuz teknolijinin ve  çağın ötesinde mimarlık ve mühendislik hizmetleri sunarak “ MİMARLIK ve MÜHENDİSLİK DÜNYASINA” kalıcı çözümler vermeye devam edecektir.

Hemen sizde bize ulaşarak Projenizi gönderebilir veya ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanarak sizi yerinizde ziyaret etmemizi isteyerek çözüm odaklı çalışıp tarafınıza en uygun maliyetle işinizi firmamıza ve birbirinden profesyonel kadromuza en kısa sürede yaptırabilirsiniz..

 

Mekanik Tesisat hizmetleri iletişim:

0216 383 9878
09 Ocak 2018
3.542 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN