Renk seçin:


0216 383 9878

Sosyal Medyada Biz}

Projenizi gönderin
Firmamız iklimlendirme sistemlerinde Proje, Taahhüt ve Mühendislik hizmetleri vermektedir.. Projenizi gönderin size hemen geri dönüş sağlayalım
Projenizi göndermek için buraya tıklayınız

İş Merkezi İklimlendirme Çözümleri

İş Merkezi İklimlendirme Çözümleri

 

 

Projenizi Gönderin
Tüm iklimlendirme hizmetlerinde proje dosyalarınızı göndererek fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz.

proje2

iş merkezleri için iklimlendirme sistem cihazları yalnızca konfor amaçlı olduğu düşünülse de hiç kimse çok soğuk, çok sıcak ya da havasız ortamda çalışamaz. Hem iş merkezlerinde bulunanların sağlığı hem de konforu açısından iklimlendirme sistemleri önemli yer tutmaktadır. Ortam iklimlendirmesi, iş merkezlerinde bulunan elektronik cihazlar, çalışan insan sayısı,ısı kazancı, ısı kaybı, taze hava ihtiyacı ve iç hava kalitesi göz önünde bulundurularak dizayn edilmelidir.

Doğal yollarla hava alamayacak kadar kapalı bir iş merkeziyse havalandırma sistemlerinin de dikkatle seçilmesi önemlidir. İçerideki havanın sirkülasyonu, taze hava oranı kirli ve tozlu havanın dışarıya egsozt edilmesi ve içerideki havanın kalitesi bu gibi yerler için önemlidir ve iklimlendirme sistem cihazları özellikle iş merkezleri için uygun şartlarda tasarlanmış olmalıdır.

Bize ulaşın
Firmamız AVM iklimlendirme çözümlerinde Taahhüt, proje, uygulama ve mühendislik hizmetleri vermektedir. 0216 383 9878 nolu telefonu arayarak bize ulaşabilirsiniz..

 

09 Kasım 2016
2.697 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN