Renk seçin:


0216 383 9878

Sosyal Medyada Biz}

Projenizi gönderin
Firmamız iklimlendirme sistemlerinde Proje, Taahhüt ve Mühendislik hizmetleri vermektedir.. Projenizi gönderin size hemen geri dönüş sağlayalım
Projenizi göndermek için buraya tıklayınız

Datacentar / Veri merkezi iklimlendirme çözümleri

Datacentar / Veri merkezi iklimlendirme çözümleri

Projenizi Gönderin
Tüm iklimlendirme hizmetlerinde proje dosyalarınızı göndererek fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz.

proje2

Datacentar diğer adıyla Veri merkezi bilgisayar sistemleri ile bu sistemler dahilinde telekomünikasyon ve veri depolama sistemleri gibi bir çok ek sistemi bünyesinde barındıran bir tesistir. Bu tesislerde işletmelere ait web sitesi sunucuları bireysel veya kurumsal web sitelerinin barındırıldığı veya oyun sunucularının kısaca tüm verilerin barındığı saklanıldığı ayrıca sitelerin ve hizmetlerin faaliyetlerine devam etmesine olanak sağlayan yerlerdir.

Datacentar – verimerkezi projelendirilirken dikkat edilmesi gereken birçok analizin yanı sıra,hassas iklimlendirme sistemleri kapsamında önemli bir yeri olan  ısı kaybı kazancı kaybıpları ve elektrik ve makina verimliliği ve makine tesisatına ait alt yapı tasarımının çok iyi incelenerek yapılması gerekmektedir. Veri merkezlerinde ısıtma, soğutma, havalandırma, nem alma, nemlendirme ve istenen basınçta tutma gibi iklimlendirme şartlarının sağlanması, veri merkezlerinin sorunsuz çalışma sürekliliğini sağlamaktadır.

Bize ulaşın
Firmamız Datecenter/Verimerkezi iklimlendirme çözümlerinde Taahhüt, proje, uygulama ve mühendislik hizmetleri vermektedir.0216 383 9878 nolu telefonu arayarak bize ulaşabilirsiniz..

 

14 Kasım 2016
3.852 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN