Renk seçin:


0216 383 9878

Sosyal Medyada Biz}

Projenizi gönderin
Firmamız iklimlendirme sistemlerinde Proje, Taahhüt ve Mühendislik hizmetleri vermektedir.. Projenizi gönderin size hemen geri dönüş sağlayalım
Projenizi göndermek için buraya tıklayınız

AVM iklimlendirme Çözümleri

AVM iklimlendirme Çözümleri

Projenizi Gönderin
Tüm iklimlendirme hizmetlerinde proje dosyalarınızı göndererek fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz.

proje2

Alışveriş merkezleri ve iş yerleri enerji tüketimi  konusunda oldukça yüksek olan büyük yapılar arasında yer almaktadır. Ülkemizde enerji tüketiminin yaklaşık olarak %60’ı iş ve alışveriş merkezleri tarafından kullanılıp tüketilmektedir . İş ve Alışveriş merkezlerinde açısından baktığımızda ise bu tüketimin en çok aydınlatma ve (HVAC) iklimlendirme sistemleri kalemlerine harcandığını görmekteyiz.

Alışveriş merkezleri farklı bir çok işlevlere sahip birden fazla fonksiyonu içinde barındırdığı için (sinemalar, mağazalar, cafeler, yemek alanları vs )  iklimlendirme ihtiyaçları çok iyi hesaplanmalı, planlanmalı ve enerji verimliliği değerleri analiz edilerek yatırımın geri dönüş oranı en optimum seviye de tutulmalıdır.

 

AVM İklimlendirme Seçimi

AVM iklimlendirme seçiminde elde ettiğiniz değerler sonucunda önerilen sistemler : Konfor Klima santrali, Isı geri kazanımlı klima santrali veya taze hava klima santrali olabilir.

Alışveriş merkezi ve içinde barındırdığı birimlerin ısıl değer ve iklimlendirme ihtiyaçlarına bağlı olarak birden fazla senaryo üzerinde çalışmalar yapılmalı ve enerji verimliliği göz önünde bulundurularak elektrik tüketimi ve diğer konularda analizler sonucunda aylık ve yıllık oranlar incelenmeli seçim bu kriterlere göre yapılmalıdır.

Bize ulaşın
Firmamız AVM iklimlendirme çözümlerinde Taahhüt, proje, uygulama ve mühendislik hizmetleri vermektedir. 0216 383 9878 nolu telefonu arayarak bize ulaşabilirsiniz..

09 Kasım 2016
2.572 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN