Renk seçin:


0216 383 9878

Sosyal Medyada Biz}

Projenizi gönderin
Firmamız iklimlendirme sistemlerinde Proje, Taahhüt ve Mühendislik hizmetleri vermektedir.. Projenizi gönderin size hemen geri dönüş sağlayalım
Projenizi göndermek için buraya tıklayınız

Havalandırma sistemleri

Havalandırma sistemleri

Restoran, Hastane, İş Yerleri, Otel, Fabrika, Okul, Düğün Salonları gibi mekanlar/yerler için  Havalandırma Sistemlerini tüm ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak  bütün sistem kendi kontrolümüzde ve profesyonel  kadromuz ile yapmaktayız. Havalandırma sistemleri konusunda siz değerli müşterilerimize Aktekelektromekanik  olarak hizmet veren firmamız arzu ettiğiniz veya ihtiyaç duyduğunuz tüm havalandırma sistemlerini gerekli tesbiti yapılarak uygun fiyat politikasıyla sizlere en hızlı şekilde sunmaktayız..

 

Projenizi Gönderin
Tüm iklimlendirme ve havalandırma hizmetlerinde proje dosyalarınızı göndererek fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz.

doğalgaz baca sistemleri,Havalandırma sistemleri, davlumbaz sistemleri, merkezi iklimlendirme ve havalandırma  sistemleri, sulu filtre sistemleri, ve toz toplama sistemleri için firmamımızı arayıp teklif alabilirsiniz.

Neden Havalandırma Sistemleri

Havalandırma sistemleri, işyeri ortamındaki kirlenmiş havayı değiştirmek için ısıtılmadan veya ısıtılarak, doğal akım, etkin basınç ya da mekanik bir etki (vantilatör) yardımıyla, ilgili ortamdan hava emilerek dışarıya atılması veya bu ortama taze hava verilmesi amacıyla kurulan mekanik sistemlerdir.

İşyeri havalandırması, havadaki kirletici maddelere maruziyeti kontrol için yapılır. Genel olarak, sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı sağlamak amacıyla duman, toz ve buhar gibi kirleri ortamdan uzaklaştırmak için kullanılır.

Havalandırma, doğal yollarla yapılabildiği gibi(pencere açılması gibi) mekanik yöntemlerle (fanlar, körükler) de yapılabilir.

Havalandırma sistemleri belirli bir hızda ve belirli miktarda havanın taşınarak, istenmeyen kirleticilerin (veya “egzoz”) ortadan kaldırılması için tasarlanır. Tüm havalandırma sistemlerinde temelde aynı ilkeler takip edilir; bununla birlikte her bir işyeri için, işin türüne ve işyerindeki kirletici oranına göre, ayrı sistem tasarımı yapılmalıdır.

Toz toplama sistemleri
Toz Toplama Sistemleri optimum çalışma ortamının oluşturulmasında ve toza bağlı makine arızaları ile çalışan olumsuzlukların önüne geçmek adına olmaz ise olmaz birer unsurdur. Toz toplama sistemleri, için bilgi ve hizmet almak için bizi arayınız.
Havalandırma sistemleri
Havalandırma denince akla ilk gelen konu, bir yeri havadar hale getirmek gibi görünsede işin aslı dışarıdan göründüğü kadar basit değildir.Taze hava uygulamaları, egzost uygulamaları temiz hava uygulamaları, hava filtreleme hizmetlerini vermekteyiz.
Doğalgaz Baca sistemleri
Paslanmaz sac baca imalatında tüm kritik mühendislik hesaplamaları yapılarak en yüksek performansın gösterilmesi sağlanır.Bunun yanı sıra yüksek kapasitelerde sanayi bacaları, kojenarasyon bacaları, kazan bacaları vardır.
Davlumbaz Havalandırma
Firmamız Endüstriyel Sanayi tipi davlumbaz, duvar tipi, orta tip krom. Ocakbaşı ve kebap ızgara üstü,yemekhane, otel mutfakları, öğrenci yurtları yemekhaneleri, restaurant, kaynak atölyeleri vb.mekanlarda istenilen ebatta imalat ve montaj hizmeti vermekteyiz.
Bize ulaşın
Firmamız havalandırma çözümlerinde Taahhüt, proje, uygulama ve mühendislik hizmetleri vermektedir. 0216 383 98 78 nolu telefonu arayarak bize ulaşabilirsiniz..
E-posta Adresimiz
info@aktekelektromekanik.com
13 Eylül 2017
1.885 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN