Renk seçin:


0216 383 9878

Sosyal Medyada Biz}

Projenizi gönderin
Firmamız iklimlendirme sistemlerinde Proje, Taahhüt ve Mühendislik hizmetleri vermektedir.. Projenizi gönderin size hemen geri dönüş sağlayalım
Projenizi göndermek için buraya tıklayınız

Hakkımızda

Hakkımızda

Aktek Elektromekanik  olarak toplamda sekiz ekibimizle İstanbul’un her noktasında hizmet verebilecek kapasitede olan bir firmayız. Klimalar, VRV-VRF, ısı geri kazanım cihazları, VAV cihazlar, klima santralleri, ısı pompaları, hava perdeleri gibi çeşitli ısıtma soğutma sistemlerinin montajı, demontajı, bakımı, onarımı ve satışını yapmaktayız.
Sadece İstanbul’da değil, Türkiye genelinde hizmet vermekteyiz. Ayrıca yurtdışında birçok ülkede de hizmet vermiş bulunmaktayız. (Sudan / NTC Tower, Tiflis / Turan Bank, yurtdışı referanslarımızdan sadece ikisidir)
Türkiye genelinde birçok mağazanın, periyodik olarak üç ayda bir bakım ve onarımlarını yapmaktayız. Bu mağazalardan bazıları Lacoste, Burberry, Superstep, Swatch, Footlocker, G-Star, Fendi, Gant’tır. Mağazalarda bulunan cihazların herhangi birinde arıza oluştuğunda, 24 saat içerisinde hizmet verebilmekteyiz. Bu konuda, alanında uzman servislerden de yardım almaktayız.
Antalya, Mersin, Ankara, Kayseri, İstanbul gibi birçok şehirde, 24 saat içerisinde hizmet verebilmekteyiz.Amacımız, maddi kazanç sağlamaktan ziyade, sürekliliği sağlamak ve müşterilerimizin bu alandaki sorunlarına çözüm bulmaktır.
Takdir edersiniz ki iklimlendirme konusunda insanlar oldukça sıkıntı yaşamaktadır. Zira hizmet veren firmalar, farklı amaçlarla hizmet sunmakta ve müşteriyi düşünmeden hareket etmektedirler. Bu konuda Aktek İklimlendirme’yle sorun yaşamayacağınızın garantisini verebiliriz.
mağazalarınıza ait havalandırma klima ısı pompaları bakım onarım hizmet teklifi için mağaza lokasyon ve cihaz adetlerini göndermeniz yeterlidir www.aktekelektromekanik.com Firmamızı değerlendirmeye almanızı umar, iyi günler dilerim.

05 Eylül 2016
2.916 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN